👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد اختلال اتیسم

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد اختلال اتیسم

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 52 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

17/06/1398 10:54:33 ق.ظ
1
17/06/1398 10:54:33 ق.ظ
2
تعریف اتیسم
اتیسم اختلالی است که رشد و گسترش مهارت های اجتماعی و ارتباطی فرد را مختل می کند. یعنی این تشخیص نشان دهنده نوعی اختلال رشدی است که با نقص در رفتارهای ارتباطی و کلامی و وجود الگوهای غیر طبیعی در هر زمینه مشخص میشود.
اغلب پیش از سه سالگی علایم آن خود را نشان می دهد و عملکرد آموزشی کودک را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد.
سایر ویژگیهای همراه با اتیسم عبارتند از وجود علایم و الگوهای حرکتی تکراری مقاومت در برابر تغییرات محیطی و یا تغییر در فعالیت های روزمره زندگی و واکنش های غیر طبیعی نسبت به تجارب حسی، مثلا حساسیت بیش از اندازه نسبت به صدا
17/06/1398 10:54:33 ق.ظ
3
علایم اختلالات طیف اتیسم
افراد دارای اتیسم علایم مختلف و گوناگونی از خود نشان می دهند اما این علایم در یک طبقه بندی جامع در سه حیطه‌ای که کلیت و چهارچوب اصلی این دسته از اختلالات را نشان می دهد، قرار می گیرند. این سه حیطه عبارتند از:
تعامل اجتماعی
زبان و ارتباط
انعطاف افکار و تخیل( تفکر و تخیل و افکار و عادات محدود)
لازم به ذکر است که هر سه حیطه با یکدیگر همپوشی دارند و افراد دارای اختلالات طیف اتیسم تنوع گسترده ای از ناتوانایی ها را که درنهایت خارج از این سه حیطه نیست از خود نشان مي‌دهند و تفاوتهای موجود میان افراد دارای اتیسم اغلب ناشی از وجود نقصی با درجه های متفاوت شدت در یکی از این سه حیطه است.
17/06/1398 10:54:33 ق.ظ
4

 

پاورپوینت در مورد آسیب های ورزشی پاورپوینت در مورد Understanding Research in Second Language Learning پاورپوینت در مورد Nervous system دانلود پاورپوینت شیر حق فارسی پایه هشتم